Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami

Czym jest automatyzacja, dlaczego jest ważna i jak wykorzystać automatyzację zarządzania cenami sprzedaży w swojej strategii marketingowej.

Czytaj więcej na temat "Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami"

2016-02-21

Prywatność e-klienta - najczęstsze obawy konsumentów

Internauci zazwyczaj nie chcą podawać swoich danych osobowych, jeśli nie ma takiej konieczności. Dokładne dane podawane są przede wszystkim witrynom, w którym dokonywane są transakcje handlowe i do których internauci maja zaufanie.

Czytaj więcej na temat "Prywatność e-klienta - najczęstsze obawy konsumentów"

2014-03-08

Handel elektroniczny - istotne aspekty rozwoju

Wygoda transakcji w sieci i swobodne poruszanie sie w cyberprzestrzeni likwiduje bariery dotyczące e-handlu i sprawia, że dziedzina ta dynamicznie i nieustająco się rozwija. Handel elektroniczny rządzi się pewnymi regułami, których przestrzeganie jest konieczne, jeśli dane przedsiębiorstwo chce w sieci zaistnieć.

Czytaj więcej na temat "Handel elektroniczny - istotne aspekty rozwoju"

2013-05-12

Gospodarka elektroniczna - podstawowe zagadnienia

Główne zagadnienia gospodarki elektronicznej - funkcje Internetu w odniesieniu do firm, wady i zalety sprzedaży on-line, podstawowe elementy globalizacji, wykorzystanie Internetu w marketingu, rodzaje e-handlu, płatność elektroniczna, e-podpis.

Czytaj więcej na temat "Gospodarka elektroniczna - podstawowe zagadnienia"

2012-12-04

Oczekiwania klienta wobec sklepu internetowego

Tagi: e-commerce

Czego oczekuje potencjalny klient sklepu internetowego? Z pewnością konkurencyjnych cen, pewności zakupów, jakości towarów, rzetelnych informacji - co jest najważniejsze i decyduje o podjęciu decyzji zakupowej.

Czytaj więcej na temat "Oczekiwania klienta wobec sklepu internetowego"

2012-07-13

Zalety i wady sprzedaży przez Internet

Chcesz sprzedawać przez Internet i wziąć się zastanawiasz czy to dobry pomysł? Sprawdź jakie zalety i wady oferuje sprzedaż internetowa i przestań się więcej zastanawiać.

Czytaj więcej na temat "Zalety i wady sprzedaży przez Internet"

2012-06-17

Główne elementy sklepu internetowego

Tagi: e-commerce

Strona główna, lista produktów, szczegóły produktu, koszyk - to jedne z najważniejszych elementów składających się na każdy sklep internetowy. Jak optymalnie je zaprojektować.

Czytaj więcej na temat "Główne elementy sklepu internetowego"

2012-06-05

Sklep internetowy z cms na firmowej stronie www

Handel elektroniczny stał się już codziennością, a obroty w tym segmencie rosną z roku na rok. Jeśli w naszym biznesie sprzedajemy produkty, to z pewnością możemy zwiększyć przychody wykorzystując do tego dodatkowy kanał jakim jest Internet. Sprzedaż przez Internet ma wiele zalet m.in. daje możliwość docierania do nowych klientów przy relatywnie bardzo niskich kosztach, obsługę klientów działających w branżach, o których normalnie byśmy nie pomyśleli, umożliwia dostęp do oferty i składanie zamówień 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, żeby wymienić te najważniejsze.

Czytaj więcej na temat "Sklep internetowy z cms na firmowej stronie www"

2010-01-18
baner