Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami


Czym jest automatyzacja, dlaczego jest ważna i jak wykorzystać automatyzację zarządzania cenami sprzedaży w swojej strategii marketingowej.

Czytaj więcej na temat "Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami"

2016-02-21

Prywatność e-klienta - najczęstsze obawy konsumentów


Internauci zazwyczaj nie chcą podawać swoich danych osobowych, jeśli nie ma takiej konieczności. Dokładne dane podawane są przede wszystkim witrynom, w którym dokonywane są transakcje handlowe i do których internauci maja zaufanie.

Czytaj więcej na temat "Prywatność e-klienta - najczęstsze obawy konsumentów"

2014-03-08

Handel elektroniczny - istotne aspekty rozwoju


Wygoda transakcji w sieci i swobodne poruszanie sie w cyberprzestrzeni likwiduje bariery dotyczące e-handlu i sprawia, że dziedzina ta dynamicznie i nieustająco się rozwija. Handel elektroniczny rządzi się pewnymi regułami, których przestrzeganie jest konieczne, jeśli dane przedsiębiorstwo chce w sieci zaistnieć.

Czytaj więcej na temat "Handel elektroniczny - istotne aspekty rozwoju"

2013-05-12

Gospodarka elektroniczna - podstawowe zagadnienia


Główne zagadnienia gospodarki elektronicznej - funkcje Internetu w odniesieniu do firm, wady i zalety sprzedaży on-line, podstawowe elementy globalizacji, wykorzystanie Internetu w marketingu, rodzaje e-handlu, płatność elektroniczna, e-podpis.

Czytaj więcej na temat "Gospodarka elektroniczna - podstawowe zagadnienia"

2012-12-04

Sklep internetowy pomysłem na e-biznes


Sklep internetowy to świetny pomysł na e-biznes. Mimo coraz większej konkurencji, ilość kupujących ciągle rośnie i z pewnością będzie rosła. Jak zacząć e-biznes pt. "sklep internetowy".

Czytaj więcej na temat "Sklep internetowy pomysłem na e-biznes"

2012-07-24
baner