Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami


Czym jest automatyzacja, dlaczego jest ważna i jak wykorzystać automatyzację zarządzania cenami sprzedaży w swojej strategii marketingowej.

Czytaj więcej na temat "Automatyzacja w e-commerce - zarządzanie cennikami"

2016-02-21

Sklep internetowy w systemie CMS


Planując założenie sklepu internetowego często myślimy że do jego obsługi wymagane jest specjalne oprogramowanie, a do zarządzania wystarczy nowoczesny system CMS który pozwoli na więcej niż nie jeden dedykowany panel sklepu internetowego.

Czytaj więcej na temat "Sklep internetowy w systemie CMS"

2012-07-31

Zalety i wady sprzedaży przez Internet


Chcesz sprzedawać przez Internet i wziąć się zastanawiasz czy to dobry pomysł? Sprawdź jakie zalety i wady oferuje sprzedaż internetowa i przestań się więcej zastanawiać.

Czytaj więcej na temat "Zalety i wady sprzedaży przez Internet"

2012-06-17

Sklep internetowy z cms na firmowej stronie www


Handel elektroniczny stał się już codziennością, a obroty w tym segmencie rosną z roku na rok. Jeśli w naszym biznesie sprzedajemy produkty, to z pewnością możemy zwiększyć przychody wykorzystując do tego dodatkowy kanał jakim jest Internet. Sprzedaż przez Internet ma wiele zalet m.in. daje możliwość docierania do nowych klientów przy relatywnie bardzo niskich kosztach, obsługę klientów działających w branżach, o których normalnie byśmy nie pomyśleli, umożliwia dostęp do oferty i składanie zamówień 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, żeby wymienić te najważniejsze.

Czytaj więcej na temat "Sklep internetowy z cms na firmowej stronie www"

2010-01-18
baner